Ekonomi

Emniyette yeni atamalar: Dört müdür yardımcısı ve il müdürü değişti

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan Cumhurbaşkanı atama kararına göre, Emniyet Müdür Yardımcıları; EGM’ye Ahmet Şengün ve Resul Holoğlu, Emniyet Müdür Yardımcılığına ise Kaçakçılık ve Organize Hatalarla Mücadele Şube Başkanı Mahmut Çorumlu, Samsun Emniyet Müdürü Ömer Turhal, Emniyet Başmüfettişleri Selami Yıldız ve Caner Tayfur atandı.

Karar kapsamında Konya Emniyet Müdürü Erdinç Dinç’in yerine EGM komutasına alınan Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz’ın, EGM komutasına alınan Balıkesir Emniyet Müdürü Hasan Onar’ın yerine ise Hasan Onar getirildi. EGM’ye bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürü Yiğit ve İzmir Emniyet Müdürü Mehmet Şahne tutuklandı. Yerine Elazığ Emniyet Müdürü Celal Sel atandı.

Bu kapsamda Düzce, Bartın, Zonguldak, Muğla, Gaziantep, Kırıkkale, Samsun, Erzurum, Denizli, Rize, Bolu, Konya, Karaman, Kahramanmaraş, Manisa, Bursa, Gümüşhane, Kocaeli, Trabzon, Tunceli, Yalova, Adıyaman da bulunmaktadır. , Afyon, Ağrı, Artvin, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Çanakkale, Edirne, Elazığ, Hakkari, Hatay, Isparta, Karabük, Kars, Kırklareli, Kırşehir, Malatya, Mardin Emniyet Genel Müdürlüklerinde görev değişikliği yapıldı. Muş, Ordu, Osmaniye, Şanlıurfa ve Yozgat.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu